Jubileusz 15-lecia Fundacji Urszuli Smok „Podaruj Życie”

Urszula Smok – Założycielka i Prezes Fundacji Urszuli Smok ,,Podaruj Życie’’ jest niezwykle ciepłą osobą pełną empatii do bliźnich. Jest również silną kobietą, która swoją niezwykle waleczną postawą daje chorym wiarę potrzebną do walki z rakiem.

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 15-lecia działalności fundacji, w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa odbyło się okolicznościowe spotkanie pod nazwą ,,Pozytywne myślenie’’.

W trakcie uroczystości poseł Józef Lassota wręczył Pani Urszuli Smok wyróżnienie ,,Semper In Altum’’ za mobilizujące innych aktywne działanie na rzecz osób chorych na białaczkę i inne choroby krwi.

Fundacja Urszuli Smok “Podaruj Życie” powstała w 2001 r. Założycielka Fundacji Urszula Smok chorowała na białaczkę i przeszła pomyślnie przeszczep szpiku kostnego. Fundację można wesprzeć przekazując 1% podatku, darowiznę, zostając jej wolontariuszem lub potencjalnym dawcą szpiku kostnego. Jej głównym celem jest pomoc osobom chorym na białaczkę i inne nowotwory. Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego.

Więcej na temat fundacji można znaleźć na stronie:
www.podarujzycie.org