#PiSwziąłmiliony

wpis w: Aktualności, Galeria, klub PO | 0

Początek kampanii wyborczej to rozliczenie PiS z trzech lat rządów. Obiecywali Polakom bardzo dużo, a zadbali tylko o siebie. Afera z wypłatą milionowych nagród dla ministrów rządu PiS nie została rozliczona. Pieniądze nie zostały zwrócone. Działacze PiS jak ośmiornica opanowali spółki Skarbu państwa i z roku na rok stali się milionerami. Dla niepełnosprawnych, nauczycieli, policjantów, rolników, policjantów, pracowników służby zdrowia, pieniędzy zabrakło?

PIS WZIĄŁ MILIONY I CHCE BYĆ BEZKARNY
– To potworne, ale niestety zrozumiałe, że ludzie, którzy zagarnęli pieniądze Polaków, robią wszystko by przejąć wymiar sprawiedliwości. Bo tylko on mógłby ich rozliczyć.
– PiS traktuje władzę jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Sądy w tym mogły przeszkodzić, więc je przejął, tworząc nadzywczajną kastę pisowską.
– Ludzie, którzy pustoszą publiczną kasę, z rozmysłem likwidują wszelkie instytucje kontrolne, by zapewnić sobie bezkarność.
– Zagarnianie pieniędzy Polaków bez kary, zwycięstwo w wyborach bez względu na wynik. To dlatego PiS przejmuje sądy i zmienia prawo.
– Gdy normalny Polak walcząc o odszkodowanie w sądzie trafi teraz po drugiej stronie na pisowskiego aparatczyka, to przegra nawet nie wchodząc na salę sądową. Wtedy zrozumie, po co PiS były sądy.
– Ludzie Kaczyńskiego jak szarańcza objadają spółki i rozmontowują sądy ze strachu przed przyszłą odpowiedzialnością, po to wprowadzają swoich ludzi do prokuratury i sądów by być bezkarnymi, a przez to dla zwykłych ludzi kolejki w sądach się wydłużają.